Asistent/ka marketingového oddělení

SMERO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Stará pošta 980, 1 2 Rajhrad, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
Pracoviště:SMERO, spol. s r.o. - 06, Stará pošta 980, 664 61 Rajhrad

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Asistent/ka marketingového oddělení

Přijmeme spolehlivého člověka na pozici v marketingu. Musíte být „pečlivka“ pro práci v administrativě, kreativita není nutná.
Jsme přední českou společností, působící od roku 1998 v oblasti dodávek kancelářských potřeb firmám a institucím. Hlavním účelem naší firmy je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit jeho nákup.
Práce vhodná pro OZP.

Náplň práce:
Marketingová administrativa.
Korektury grafických podkladů.
Práce s daty v tabulkovém procesoru Excel.
Podpora marketingového oddělení.

Požadujeme:
Schopnost rychle a efektivně řešit problémy.
Pečlivost a přesnost při práci s daty, komunikativnost.
Ochota vzdělávat se a učit novým věcem.
Znalosti a cit pro práci na počítači - MS Office, internet (tyto znalosti požadujeme vyšší než jen uživatelské především v EXCELu)
Znalost pravopisu českého jazyka.
Čistý rejstřík trestů.

Nabízíme:
Ohodnocení za splněné úkoly.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr.
Stanete se součástí expandující firmy kde je rozvoj přirozenou součástí firemní filozofie.
Stravenky, Multisport benefit.

Nástup možný ihned.
Zašlete e-mail.
Do předmětu e-mailu uveďte „Asistent/ka marketingového oddělení - Rajhrad“
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11945410709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou