Obchodní zástupci - Ostrava

SMERO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Čs. armády 360, 1 2 Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
Pracoviště:SMERO, spol. s r.o. - 11, Čs. armády 360, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
Obchodní zástupce - Ostrava a okolí

Chcete pracovat v kancelářských potřebách, obalovém, drogistickém zboží a máte ambice prosadit se v prodeji? Nebojíte se zodpovědné práce a jednání se zákazníky? Přijďte rozšířit náš tým.
Praxe není podmínkou, chuť do práce a obchodování ano. Můžete získat práci ve firmě, která expanduje a rozvoj je přirozenou součástí firemní filozofie.

Jsme firma SMERO spol. s r.o. velkoobchod a pro Bohumín a okolí hledáme obchodního zástupce, který je schopný samostatně pracovat.

Náplň práce
Uzavírání obchodů u zákazníků.
Vytvoření a rozvíjení dlouhodobých fungujících vztahů se zákazníky.
Pečování o zákazníky ve svěřeném regionu.
Rostoucí databáze.
Administrativa spojená s obchodními případy.

Požadujeme
Ochotu cestovat a získávat objednávky od zákazníků.
Vytváření a rozvoj dlouhodobých vztahů.
Rychlé a efektivní řešení problémů.
Řidičský průkaz „B“.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme
Stabilní a dlouhodobou spolupráci.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
HPP.
Firemní auto, notebook, mobil.
Stravenky.
Multisport benefit.

Zašlete životopis na e-mail: [email protected] . Uveďte název pozice "Obchodní zástupce - Ostrava". Nechoďte osobně, není zde osoba, která by se vám mohla věnovat.
Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.

Poslední změna:2017-01-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11945590741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou