Obchodní asistent/ka

SMERO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Ortenova 63, 1 2 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
Pracoviště:SMERO, spol. s r.o. - 07, Ortenova 63, Šipší, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obchodní asistent/ka - Kutná Hora
Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zaměstnance do kanceláře pro podporu obchodního oddělení.
Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou komunikaci se zákazníky.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás Práce pro OZP.
Náplň práce
Vedení administrativy související s obchodním oddělením.
Telefonická komunikace se zákazníky (sjednávání schůzek, získávání objednávek atd.).
Tvorba a udržování databáze.
Příprava smluv.
Tvorba statistik.
Zpracovávání nabídek.

Požadujeme
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.
Nabízíme
Pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR).

Nástup možný ihned.
V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: [email protected]
Do předmětu e-mailu napište název pozice „Obchodní asistent/ka - Kutná Hora“

Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12061980750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou