Skladníci

SMERO, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Stará pošta 980, 664 61 Rajhrad, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMERO, spol. s r.o., IČ 25527886
Pracoviště:SMERO, spol. s r.o. - 06, Stará pošta 1/980, 66461 Rajhrad

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Skladníci - Rajhrad (Brno - venkov)

Chcete být skladníkem ve firmě, která roste, je stabilní a zaměstnanci mají mzdu na svém účtu vždy včas?
Nebojíte se fyzické práce ve skladu a chcete být týmovým hráčem v dobrém kolektivu?
Přijďte a staňte se součástí naší společnosti, která je ve svém oboru špičkou na Jižní Moravě.

Jsme na trhu od roku 1998, kdy firma měla 2 zaměstnance a majitele v jednom.
Od té doby jsme vyrostli do dnešní podoby, kdy máme přes 165 zaměstnanců, 6 poboček, 3 prodejny a přes 7 232 položek na e-shopu.
Práce vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
Výdej a příjem zboží ve skladu.
Vychystávání zboží do zakázek.
Třídění zboží.
Manipulace se zbožím.
Udržování pořádku na pracovišti.

Požadujeme:
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.
Chuť učit se novým věcem.
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr.
Zázemí stabilní a úspěšné společnosti.
Možnost podílet se na dynamickém růstu společnosti.
Dobré mzdové ohodnocení.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka na sportovní aktivity).
Zaměstnanecké slevy na odběr zboží.

Nástup možný ihned. Zašlete životopis.
Do předmětu uveďte název pracovní pozice „Skladníci - Rajhrad“
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová mail: [email protected]
Nechoďte osobně, vybrané uchazeče/uchazečky budeme kontaktovat.

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12377650760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou