Obchodný zástupca

Smith&Partner s.r.o.

Miesto práce
Ižianska 4124, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• audit (analýza ) potreby klientov
• aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí
• evidencia klientov, tvorba databázy klientov, prezentácia produktov spoločnosti a ponuka výrobných kapacít spoločnosti (telefonický kontakt, obchodná návšteva)
monitorovanie trhu a konkurenčných cien
• starostlivosť o získaných klientov
• dojednanie obchodných podmienok
• reportovanie –evidencia kontaktovaných firiem a získané informácie, feedback-y
• spoluúčasť na tvorbe marketingovej stratégie spoločnosti

Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami, v kompozitnom priemysle, profesijný a odborný rast, služobné auto, notebook, stabilnú prácu, príjemný kolektív

Vaše životopisy prosím zasielajte na uvedenú emailovú adresu i s uvedením požadovaného platu.
Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti alebo znalosti s kompozitnými materiálmi a súvisiacimi technológiami, polymérmi ako polyuretánové, silikónové živice, lepidlá a pod., stavebná chémia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárenstvo, materiálovo technologická, chemická

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledky, technické myslenie, ochota učiť sa, vzdelávať sa, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, obchodné zručnosti. Znalosť maďarského jazyka a znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou.

Smith&partner s.r.o. je dodávateľom polyuretánových, silikónových a epoxidových živíc a kompozitných materiálov, realizujeme výrobu foriem a súčiatok pre rôzne priemyselné odvetvia.
www.smith-polymers.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2913473  Datum zveřejnění: 30.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou