Řidiči nákladních automobilů

SMO a.s. (MPSV)

Místo práce
Žatec, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:SMO a.s., IČ 42339839
Pracoviště:SMO a.s., pracoviště Žatec, Žatec, průmyslová zóna Triangle

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, věrnostní příspěvek a na penzij.připoj, stravenky, diety

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Triangle Žatec (společnost sídlí v Otrokovicích)
Požadované dovednosti: Řidičský průkaz skupiny C, E, karta řidiče, profesní průkaz, psychologické vyšetření od akreditovaného psychologa ČR, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita.
Poznámka k volnému místu: Stabilní stavební firma se zánovním vozovým parkem přijme řidiče nákladních vozů, na vývoz zeminy a stavebních materiálů. Místo výkonu práce je primárně na území průmyslové zóny Tringle Žatec. Výdělky dle výkonu práce, vynikající zázemí, základní mzda pravidelně navyšována, motivační programy. Průkaz ADR nebo strojnický průkaz výhodou.
Věrnostní ohodnocení, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, diety, nekuřácký příspěvek, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.
kontakt: od 6 do 18,00 hod na č. 723114676, emailem [email protected]

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 12632130745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E