Plánovač/ka výroby

Smurfit Kappa Olomouc s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 799, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví (33134)

Pracoviště a kontakty

Firma:Smurfit Kappa Olomouc s.r.o., IČ 26820439
Pracoviště:Průmyslová 799/18, Holice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Průmyslová č.p. 799/18, Olomouc. Nástup možný ihned.

Dynamicky se rozvíjející výrobce obalů z vlnité lepenky hledá do svého kolektivu schopného kandidáta na pozici Plánovač/ka výroby.

Profil vhodného kandidáta:
- min. SŠ/VŠ
- zkušenost v oblasti plánování výroby - výhodou
- výborná znalost MS Excel (Access výhodou)
- analytické a logické myšlení
- pečlivost
- přiměřeně sebevědomá a asertivní osobnost
- vysoká úroveň komunikačních dovedností - schopnost řešit problémy a komunikovat na každé úrovni
- schopnost snášet velkou zátěž, stres, protichůdný tlak z několika stran
- samostatnost, rozhodnost, flexibilnost
- ochotu vytvořený plán měnit a přizpůsobovat novým požadavkům a změnám
- schopnost soustředění se při častém přerušování práce
- pozitivní přístup k práci a orientace na zákazníka
- znalost anglického jazyka - komunikativně výhodou
- týmový hráč

Náplň práce:
- příjem zakázek z obchodního úseku do výrobního procesu a jejich potvrzení
- příprava plánů výroby a efektivní vytížení výrobních kapacit
- kontrola skutečné výroby oproti plánu
- optimalizace při souběhování zakázek

Nabízíme: HPP, samostatnou a odpovědnou práci, zázemí stabilní a prosperující společnosti s možností profesního růstu, zaměstnanecké výhody (25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, dotované stravování a ostatní výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy).

Pružná pracovní doba, 7,5 hod., začátek nejpozději od 8:45, odcházet nejdříve v 15:00 hod.

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte POUZE do 31. 5. 2017 na: [email protected]. Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508.

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12606850702

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou