Projektant-designér /-ka interiérového studia

SNABYTEK COMPANY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Šachtě 690, 711 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:SNABYTEK COMPANY s.r.o., IČ 28618203
Pracoviště:SNABYTEK COMPANY s.r.o. - provozovna, K šachtě 7, 711 00 Ostrava - Hrušov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: Zpracování projektů klientů návrhy v 3D, interiéry, kuchyně, koupelny, obývací pokoje, dětské pokoje v klasickém i velmi moderním stylu nebo celé interiéry. Odborné poradenství s technickým zaměřením. Jednání s klientem a zpracování jeho požadavků. Cenové nabídky, rozpočty, příprava na výrobu. Uzavírání obchodů. Znalost nabídky s tím souvisí i samovzdělávání doma. Vysoké pracovní nasazení.

Hledáme lidi, kteří mají obchodního ducha, který je pro tuto pozici velmi důležitý. Preferujeme předchozí zkušenosti v oboru. Zájem o Interiérový design, schopnosti technického uvažování.

Požadujeme: Odbornost, zkušenosti s programy KitchenDraw, AutoCAD, příjemné vystupování, umět vést jednání, umět uzavřít rozjednaný obchod, časová flexibilita, nadšení pro práci, samostatnost, schopnost učit se rychle novým věcem, samovzdělávání

Programová znalost: KitchenDraw, AutoCAD, OFFICE (word, excel, outlook) alespoň jeden z programů Arcon, TurboCAD, Špinar, KItchenDraw nebo Sketchup

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč, Práce je hodnocena na základě výkonu. Důležitým faktorem je umět uzavřít obchod, který činní podstatnou část mzdy. Bonus z prodeje 2,5-3% z měs. obratu !!! ze 100 000 až 3000 bonus. Pracovní nasazení je u nás hodnoceno velmi kladně!

Pracoviště: Ostrava, práce vhodná zejméne pro uchazeče z Ostravy a okolí.

Životopisy zasílat na email: [email protected]
Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa
Pokud máte nějaké 3D projekty vlastní tvorby, přiložte do emailu, určitě bude pro nás vodítkem ve výběru kandidáta.
Aktualizace: 24.11.2014

Poslední změna:2014-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hlučín

číslo volného místa: 7459980747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou