Rozpočtář-projektant/ka nábytkového studia

SNABYTEK COMPANY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Šachtě 690, 711 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (33137)

Pracoviště a kontakty

Firma:SNABYTEK COMPANY s.r.o., IČ 28618203
Pracoviště:SNABYTEK COMPANY s.r.o. - provozovna, K šachtě 7, 711 00 Ostrava - Hrušov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
Máte zkušenosti s projektováním a výpočty ve výrobě nábytku a stavebnictví? Hledáte novou a zajímavou pracovní příležitost? Naše rychle se rozvíjející společnost hledá kandidáta na pozici rozočtář-projektant ve výrobě nábytku a interiérů. Zpracování kompletní dokumentace pro výrobní proces. Od zaměření přes tvorbu konstrukčních výkresů pro výrobu nábytku vč. řešení detailů, koordinace podřízených pracovníků. Dále tvorba stavební dokumentace pro rekonstrukce interiérů. Velmi vítáno ovládání tvorby rozpočtů a tvorby objednávek, zajišťování materiálů.

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- minimálně praxe 3 let v oboru výroba nábytku, stavebnictví
- znalost programu CAD, MS Office (Word, Excell, outlook)

Nabízíme:
- mobilní telefon
- zázemí nového studia
- osobní a profesní rozvoj
- mzda od 20 000 - 25 000Kč

Životopisy zasílat na email: [email protected]
Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa
Aktualizace: 24.11.2014

Poslední změna:2014-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hlučín

číslo volného místa: 7885690758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou