Bytový designér/ka - projektant/ka interiérového studia

SNABYTEK COMPANY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 852, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-13
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:SNABYTEK COMPANY s.r.o., IČ 28618203
Pracoviště:SNABYTEK COMPANY s.r.o. - Studio Ostrava, 28. října 852/254, 70900 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-13
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy s vašimi ukázkovými projekty zasílat na e-mail: [email protected]
Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa

Vyhlašujeme konkurs na pozici hlavní DESIGNÉR/KA - PROJEKTANT/KA interiérů.

Máte zkušenosti s projektováním, navrhováním interiérů, nábytku, kuchyní, koupelen?
Máte kreativní myšlení a dobré nápady? Máte praxi v tomto oboru? Jste obchodní typ a tato práce Vás baví a naplňuje? Pak hledáme právě Vás !!

Jsme středně velkou firmou posilující své postavení na trhu. Již nyní patříme k předním výrobcům a dodavatelům interiérů na Severní Moravě. Naší zábavou je již 20 let nabízet opravdu kvalitní servis a komplexní řešení. Od zaměření přes špičkový návrh až výběr materiálů po zadávací dokumentaci do výroby. Osobní jednání a navedení příjemné atmosféry s klientem je u nás standard, doplněna příjemným prostředím našich studií.

Co práce u nás obsahuje?
-Sjednávání nových zakázek, obsluha klientů, odborné poradenství, zaměřování u klientů
-Osobní komunikace, 3D návrhy interiérů
-Zpracování kompletní dokumentace pro výrobní proces.
-Od zaměření přes tvorbu konstrukčních výkresů pro výrobu nábytku vč. řešení detailů, koordinace podřízených pracovníků.
-Dále tvorba stavební dokumentace pro rekonstrukce interiérů.
-Velmi vítáno ovládání tvorby rozpočtů a tvorby objednávek/zajišťování materiálů.

Požadujeme:
-Minimální vzdělání: SŠ/ VŠ výhodou
-Nástup do práce: PO DOHODĚ
-Praxe: minimálně 2-roky v oboru výroba nábytku, stavebnictví nebo konstrukce.

Místo výkonu práce: Ostrava

Programová znalost:
-Autocad/Turbocad nebo jim podobný
-Kitchen draw, arkon, 3Dmax nebo jim podobný
-MS Ofice, internet

Benefity:
-Mobilní telefon
-Zázemí nového studia
-Osobní a profesní rozvoj
-Mzda: 15-20 tis.

Poslední změna:2015-07-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8777640775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou