Truhlář/ka - stolař/ka

SNABYTEK COMPANY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Šachtě 690, 711 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
27500 - 27500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Truhláři (75220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SNABYTEK COMPANY s.r.o., IČ 28618203
Pracoviště:SNABYTEK COMPANY s.r.o. - provozovna, K Šachtě 690/5, Hrušov, 711 00 Ostrava 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 27500 do 27500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: K Šachtě 690/5, Ostrava - Hrušov

Životopisy na email: [email protected], případně volejte 773 452 282.

Přijmeme jednotlivce i celou partu. Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení.
Nabízíme zaměstnanecké benefity. Placené přesčasy. Motivační hodnocení!! Kvalitní zázemí. Velkou stolárnu. Zkušený tým lidí. Přijmeme Vás ihned. V případě potřeby vyplácíme i zálohové platby v půlce měsíce.

Vyrábíme nábytek na míru převážně z DTDL. Kuchyně, skříně, obývací stěny, dětské pokoje a další nábytek na míru.. Provozujeme velkou truhlářskou dílu V Ostravě Hrušově (150m od MHD zastávky Žižkova trolejbus 105,106 ). Máme vybavenou stolárnu.

Nabízíme pohodové zázemí, jistotu dlouhodobé práce, solidní přístup, férové podmínky. Platíme pravidelně.

Naše stránky www.snabytek.com
Budeme rádi, když se přihlásíte a budete se o pozici ucházet.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.
Absolventům dáme možnost získat kvalitní praxi. Podmínky pro ně dohodou.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9805270706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou