Truhlář/ka - stolař/ka

SNABYTEK COMPANY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Šachtě 690, 711 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Truhláři (75220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SNABYTEK COMPANY s.r.o., IČ 28618203
Pracoviště:SNABYTEK COMPANY s.r.o. - provozovna, K Šachtě 690/5, Hrušov, 711 00 Ostrava 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Provozovna v Ostravě Hrušově (150m od MHD zastávky Žižkova trolejbus 105, 106).
Životopisy na e-mail: [email protected] případně volejte 773 452 282.

Inovujeme! Nové stroje, nové vybavení. Nové pracovní příležitosti. Do naší nové moderní výroby nábytku v Ostravě přijmeme nové kolegy. Nabídka 2 volných míst na pozici truhlář/ka - stolař/ka. Přijmeme jednotlivce i partu.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.

Absolventům dáme možnost získat kvalitní praxi. Podmínky pro ně dohodou.

Plat se skládá hned z několika motivačních složek. Úkolová sazba + příplatky za víkendy, bonusy v podobě 13-14 platu, odměny za kvalitu. Dále: dovolená 20 dní, celofiremní dovolená každý rok od 20.12.-3.1, zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif, firemní akce (školení, výstavy, společenské akce v rámci firmy).

V případě zájmu Vás přijmeme ihned nebo po dohodě. V případě potřeby vyplácíme i zálohové platby v půlce měsíce nebo týdně!

Vyrábíme nábytek na míru převážně z DTDL 70%, 20% dýha, 10% masiv. Kuchyně, skříně, obývací stěny, dětské pokoje a další nábytek na míru.

Nabízíme pohodové zázemí, jistotu dlouhodobé práce, solidní přístup, férové podmínky. Platíme pravidelně. Naše stránky www.snabytek.com. Budeme rádi, když se přihlásíte a budete se o pozici ucházet.

Poslední změna:2017-05-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12603500710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou