Šič/-ka

Sněžka, výrobní družstvo Náchod (MPSV)

Místo práce
Kladská 292, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
9900 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (75330)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sněžka, výrobní družstvo Náchod, IČ 00030066
Pracoviště:Sněžka , výrobní družstvo Náchod - provozovna Hradec Králové [035], Kladská 292/43, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 9900 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- Pracoviště: Kladská č.p. 292/43, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
ŠIČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.9.2015, dvousměnný provoz
- Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů, praxe v šití vítána
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Nabízíme: podnikové stravování, příspěvek na dopravu
- Kontakt: Polák Jan, tel.: 495 407 602, 777 798 456 (volat kdykoliv), e-mail: [email protected] nebo se dostavte na adresu: Kladská 292/43, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3, od 8:00 do 14:00 hod.

Poslední změna:2017-01-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 9250950723

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání