Operátor výroby

Snoeks Automotive CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kateřinská 103, 417 42 Krupka, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18950 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Snoeks Automotive CZ s.r.o., IČ 25435434
Pracoviště:Kateřinská 103, Nové Modlany, 417 42 Krupka 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18950 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme spolehlivé a manuálně zručné a technicky zdatné zaměstnance s ochotou pracovat přesčas a na směny, kteří by doplnili náš současný tým. Jedná se o různorodou manuální práci - týmová i individuální.
Naše požadavky: manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, ochota a zájem učit se novým věcem, ochota pracovat přesčas.
Nabízíme:
Měsíční prémie (do výše až 4500 Kč), příspěvky na životní pojištění nebo penzijní připojištění (po zkušební době), stravenky, bonusy na Vánoce / dovolenou, zaměstnanecké akce, občerstvení na pracovišti zdarma, možnost rozvoje, práce v dynamicky se rozvíjející nizozemské společnosti
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 11091080784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity