Skladový dělník

Snoeks Automotive CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kateřinská 103, 417 42 Krupka, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Snoeks Automotive CZ s.r.o., IČ 25435434
Pracoviště:Kateřinská 103, Nové Modlany, 417 42 Krupka 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nizozemská společnost Snoeks Automotive se zabývá přestavbami užitkových vozů. V pobočce v Krupce probíhá kompletace výrobků určených pro tyto přestavby v jednotlivých výrobních odděleních. V současné době hledáme spolehlivé kolegy do našeho týmu skladníků, kteří již mají nějaké zkušenosti s jízdou na VZV, retraku či regálovém zakladači.
NAŠE POŽADAVKY
o Zkušenosti s jízdou na VZV, retraku či regálovém zakladači
o Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
o Stresuodolnost
o Ochota pracovat přesčas
o Ochota pracovat na noční směny
NABÍZÍME
o Měsíční bonusy do výše 3 000 Kč
o 25 dnů dovolené
o Stravenky (70 Kč)
o Příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
o Bonusy na dovolenou a Vánoce
o Odměna novému zaměstnanci 5 000 Kč
o Odměna za doporučení zaměstnance 5 000 Kč
o Flexi poukázky
o Občerstvení na pracovišti zdarma
o Práce v dynamické nizozemské společnosti
o Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
o Kurzy a školení
o Firemní akce
Hlásit se telefonicky nebo na e-mail.

Poslední změna:2017-03-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12143640782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity