Právník/čka

Sociální služby města Havířova (MPSV)

Místo práce
Přemyslova 1618, 736 01 Havířov, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
16400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právníci legislativci (26196)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sociální služby města Havířova, IČ 60337583, http://www.ssmh.cz/
Pracoviště:Sociální služby města Havířova - sídlo, Přemyslova 1618/12, Podlesí, 736 01 Havířov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 16400 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
"vzdělání VŠ - právnická fakulta, magisterský studijní program
"trestní bezúhonnost
"uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Outlook)
"dobré komunikační schopnosti, flexibilitu
"aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost
"schopnost pracovat v týmu
Preferujeme:
"znalost sociální problematiky
"znalosti z oblasti veřejné správy

Nabízíme:
"práci v kolektivu odborně profilované organizace
"kvalitně vybavené materiální zázemí pro výkon práce
"podpora v dalším profesním růstu
"stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce.
Platové podmínky: dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 1

Bližší informace podá Ing. Milena Maroszová, tel.: 599 505 332
Žádosti zasílejte na výše uvedenou adresu nebo email, nejpozději do 31.7.2017.
a to ve formě:
"strukturovaný životopis
"úředně ověřenou kopii dosaženého vzdělání
"výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

Poslední změna:2017-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 12716340713

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Právní specializace