Sociální pracovník/ce - vedoucí domova pro seniory

Sociální služby města Žďár nad Sázavou (MPSV)

Okružní 763, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15120 - 23660 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sociální služby města Žďár nad Sázavou, IČ 43379168, http://www.socsluzbyzdar.cz
Pracoviště:Okružní 763/67, Žďár nad Sázavou 3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 15120 do 23660 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, znalost MS Office. Znalost programu PowerCare a praxe na pozici sociálního pracovníka výhodou.
Odpovídající mzdové ohodnocení - 10. pl. tř., příplatek za vedení, zvláštní příplatek.
Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílat do 3.5.2017.
První kontakt osobně, telefonicky 07:00 hod. - 15:00 hod nebo emailem

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12572380782

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně