Skladník / skladnice - expedient

Sodovkárna R.Sýkora,s.r.o.

Rudé armády 89, 73921 Paskov, Moravskoslezský kraj, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se výrobou alkoholických i nealkoholických výrobku a distribucí nápojů, minerálních vod, cukrovinek atd. Nabízí pracovní místo skladníka.
Požadujeme praxi v řízení motorového vzv, slušné vystupování, ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost. Nástup ihned!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme přátelskou pracovní atmosféru, zázemí v dynamicky úspěšné společnosti, benefity a prémie.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Svým zákazníkům dlouhodobě přinášíme kompletní servis v oblasti výroby a prodeje alkoholických i nealkoholických nápojů, minerálních vod, pochutin, cukrovinek, tabákových výrobků a mnohem dalšího za bezkonkurenční ceny !

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2614053  Datum zveřejnění: 19.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 11000 - 20000