Junior manažera bozp a po

SOFO engineering s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Samaritská 199, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-07-11
Mzdové podmínky (brutto)
4250 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici požární ochrany, revizní technici staveb (31128)

Pracoviště a kontakty

Firma:SOFO engineering s.r.o., IČ 24846066
Pracoviště:SOFO engineering s.r.o. - Plzeň, Samaritská 199/16, Doudlevce, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-07-11
Mzdové rozpětí:od 4250 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Místo výkonu: Plzeň a dále celá ČR
Náplň práce:
Odborná činnosti v oblasti BOZP a PO. Zpracování dokumentace, řádů a směrnic. Provádění odborných školení BOZP a PO. Poradenská a konzultační činnost v oblasti BOZP a PO
Požadujeme:
VŠ/SŠ v oboru požární ochrana a bezpečnost práce. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického a německého. Znalosti práce na PC. Spolehlivost. Samostatnost. Flexibilita. Cílevědomost
Nabízíme:
Získání praxe pro složení zkoušek odborné způsobilosti. Příjemné pracovní prostředí. Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
Mzda po vzájemné dohodě
Práce možná i na dohodu
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na emailovou adresu:
[email protected]

Poslední změna:2014-07-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7660520778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou