Java Programátor/vývojár

Software AG Development Center Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj vlastných softvérových riešení v oblasti riadenia podnikových procesov, vytvorených na technológii JAVA
• práca v tíme, na projektoch, ako aj samostatná vývojová činnosť od analýzy, návrh konceptu až po jeho implementáciu
• využívanie SCRUM metodológie, komerčných vývojových nástrojov (IntelliJIDEA)

• príležitosť pracovať na dôležitých a nápaditých produktoch Software AG, ktoré používajú veľké spoločnosti z celého sveta
• open-minded spoločnosť bez prísnej pracovnej hierarchie
• pracovisko vybavené špičkovými hardvérmi, softvérmi a zariadeniami
• zábavné a neformálne pracovné prostredie zamerané na potreby zamestnancov
• jedinečné príležitosti na kariérny a osobný rast vo viacerých technologických odvetviach
• zaujímavý nástupný bonus až do výšky 1800 Eur v závislosti od Vašich profesionálnych skúseností
• stabilná pracovná pozícia v medzinárodnom prostredí
• nadštandardné platové ohodnotenie – odpovedajúce vedomostiam a praxi
• garantovaný 13. plat + koncoročný bonus až do 150% mesačného platu
• progresívny príspevok na doplnkové dôchodkové pripoistenie
• príspevok na dopravu (auto/MHD)
• príjemné, neformálne prostredie bez zbytočnej byrokracie
• flexibilná pracovná doba, v prípade nutnosti možnosť pracovať v home-office režime
• 1 deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok
• sick days (3 dni)
• kurz anglického a nemeckého jazyka bezplatne priamo na pracovisku v rámci pracovnej doby
• technické kurzy, časopisy, interná knižnica a možnosť objednania odbornej literatúry
• po každých 2 rokoch exkluzívna lekárska prehliadka v Diagnostickom centre Šaca
• po každých 3 rokoch relaxačný víkendový pobyt s rodinou v hoteli podľa vlastného výberu a deň voľna navyše
• pravidelné team-buildingové aktivity
• ovocie a pestrý pitný režim
• parkovacie miesta pre zamestnancov pred budovou zadarmo

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícií, pošlite profesionálny životopis v slovenskom a anglickom jazyku poštou alebo e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, elektrotechnika alebo porovnateľné zameranie (VŠ alebo SŠ + prax v danej oblasti)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• reálne skúsenosti s vývojom/programovaním aplikácii v prostredí JAVA
• reálne skúsenosti s vývojom webových aplikácií
• reálne znalosti JavaScript, UML, SQL, CSS, HTML, Spring MVC
• ovládanie AJ slovom aj písmom na aktívnej úrovni je podmienkou
• výhodou Cassandra (NoSQL), Hibernate, GWT
• tendencia a motivácia pokračovať v učení prostredníctvom osvojovania si a ďalšieho odovzdávania nových tém

Software AG Development Center Slovakia bola založená v roku 2005 ako dcérska spoločnosť a pôsobí v Košiciach. Päťdesiat zamestnancov je zameraných najmä na rozvoj ARIS, ktorý ponúka skutočne kolaboratívne, procesy zlepšujúce prostredie. To robí procesy transparentné, riadené, zvládnuteľné a agilné.

S viac ako 45 ročnými skúsenosťami v oblasti inovácií a orientáciou na zákazníka sa Software AG zaraďuje medzi lídrov v oblasti inovácií a digitálnych technologií. Software AG má viac ako 4300 zamestnancov, pôsobí v 70 krajinách sveta a v roku 2015 dosiahla výnosy v hodnote 873 miliónov eur.

Ponúkame prvú komplexnú digitálnu podnikovú platformu, založenú na otvorených štandardoch, s integráciou, procesným manažmentom, data manažmentom, vývojom adaptívných aplikácií, real-time analýzou a riadením podnikovej štruktúry. Táto modulárna platforma umožňuje užívateľom vyvinúť novú generáciu aplikačných systémov.

Hľadáme odborníkov, ktorý by sa pripojili k jednému z našich vývojárskych tímov. Vývojárske tímy sa skladajú z vysoko kvalifikovaných softvérových inžinierov využívajúcich princípy SCRUM a AGILE. Úspešní kandidáti sa zúčastnia celkového procesu vývoja softvéru a budú pracovať v úzkej spolupráci so všetkými medzinárodnými tímami.

Kontaktovať budeme len tých záujemcov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Južná trieda 125
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Mačišáková
Tel.: +421905 823 520
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1013821   Datum zveřejnění: 7.11.2016