Technická podpora software

SolidVision, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hlavní třída 288, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:SolidVision, s.r.o., IČ 26280442
Pracoviště:SolidVision, s.r.o. - prac., Hlavní třída 288/10, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úspěšná česká společnost SolidVision s.r.o., největší autorizovaný prodejce 3D CAD systému SolidWorks a CAM systému SolidCAM v České Republice, hledá do dlouhodobého pracovního poměru pracovníky na pozici technik / specialista technické podpory pro kancelář v Šumperku. Tato pozice je důležitou a nepostradatelnou funkcí v rámci vztahu dodavatele a zákazníka.
Náplň práce:
- komunikace se stávajícími zákazníky
- analýza a řešení jejich problémů
- spolupráce a komunikace s vývojáři v zahraničí
Požadavky:
- dobrý mluvený i psaný projev
- pokročilá znalost administrace klientských OS Windows (drivery, registry, event logy, služby…), řešení problémů s instalací a používáním aplikací, dobrá orientace v hardware PC
- velmi dobrá orientace v IT oblasti
- dobrá znalost anglického jazyka - čtení a psaní
- analytické schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- orientace v oblasti CAD/CAM/CNC výhodou
Nabízíme:
- dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
- příjemné a klidné pracovní prostředí v malém a mladém týmu
- získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/CAM/CNC systémů
- pevná pracovní doba a místo výkonu práce (kancelář Šumperk)
- možnost vysokoškolského studia při práci
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody (stravenky, 13. plat, notebook …)

Reference od předchozích zaměstnavatelů výhodou.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]. Další informace naleznete na www.solidvision.cz/prace/.

Poslední změna:2015-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 8497620787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou