Obchodník v oboru plastových granulátů

SOLLAU s.r.o.

Místo práce
Hřivínův Újezd, 763 07 Hřivínův Újezd, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost. Zabýváme se obchodem a zpracováním plastových granulátů.

NÁPLŇ PRÁCE:
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR a zejména v zahraničí (okolní státy)
- péče o stávající klienty
- komunikace se zákazníky, poskytování odborných informací

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- odpovídající platové ohodnocení dle uskutečněných obchodů;
- možnost kariérního růstu v rozvíjející se společnosti;
- samozřejmostí je služební telefon, počítač.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Pozice vhodná i pro absolventy, ale praxi na obchodní pozici oceníme,
- výborné komunikační dovednosti,
- NJ na výborné úrovni - další jazyk výhodou,
- vysoké pracovní nasazení, samostatnost, časovou flexibilitu
- zodpovědný přístup a schopnost operativního řešení situací
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost. Zabýváme se výrobou a obchodem s magnetickými separátory a magnety.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1883824  Datum zveřejnění: 11.11.2014