Samostatný montážní mechanik

SOMA spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
B. Smetany 380, 563 01 Lanškroun, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2014-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
92 - 123 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (72335)

Pracoviště a kontakty

Firma:SOMA spol. s r. o., IČ 45536724
Pracoviště:B. Smetany 380, 56301 Lanškroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-06-01
Mzdové rozpětí:od 92 do 123 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍ NÁPLŇ: montáž a seřizování jednotlivých sestav strojů, podílení se na oživování strojů
POŽADUJEME: aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost, zájem o obor a ochotu k dalšímu vzdělávání a růstu. Praxe v oboru vítána (není podmínkou), znalost cizích jazyků výhodou. Nástup ihned.
NABÍZÍME: zajímavou práci, stabilní a dlouhodobou spolupráci, finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, možnost pracovat pro perspektivní firmu, individuální přístup a karierní růst, možnost cestovat po celém světě.
Pracovní doba: PO-PÁ, 6:00 - 14:00 hod.
Kontaktní osoby: Marie Srůtková, Radek Schuppler, e-mail: [email protected], [email protected]

Poslední změna:2014-05-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 7349340704

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou