Operátoři skladu - obsluha vzv

Sony DADC Czech Republic, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dobřanská 545, 332 09 Štěnovice, Plzeň - jih
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (81830)

Pracoviště a kontakty

Firma:Sony DADC Czech Republic, s.r.o., IČ 29101077
Pracoviště:Dobřanská 545, 332 09 Štěnovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Čtyřsměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu Dobřanská 545, Štěnovice. Doprava z Plzně.
Náplň práce: zodpovědná práce přímo na oddělení expedice při nakládání kamionů, možnost stát se vedoucím směny a řídit nakládku, spolupráce s přátelskými lidmi v rámci multikulturního týmu oddělení expedice i napříč celou firmou. Prvních 6 měsíců doba určitá, poté možnost přejít na neurčitou.
Požadavky: zkušenosti ze skladu, nakládky zboží, expedice (schopnost práce s VZV), zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci, schopnost soustředění se na zadaný úkol i v napjatých chvílích, ochota pracovat ve čtyřsměnném provozu, znalost práce na PC, zkušenosti s databázovými IS. Možné také pro absolventy a OZP.
Nabízíme: práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu, produkty zákazníků SONY DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS), příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile, placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna, možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce), vstupenky na fotbal, abonentky do divadel, benefitní program Benefit Plus, speciální sezonní bonusy, pěkné vánoční dárky, Vánoční tombola o SONY elektroniku
Kontakt v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

číslo volného místa: 11601750767

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání