Business development manager v jazykové škole

SOPHIA, jazykové služby s.r.o. (MPSV)

Hroznová 253, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SOPHIA, jazykové služby s.r.o., IČ 26025876
Pracoviště:Hroznová 253/28, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zodpovědnost za:
- aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, péči o stávající
- prodej firemních a veřejnostních jazykových kurzů (osobní schůzky, písemné nabídky a cenové kalkulace)
- tvorbu a aktualizaci propagačních materiálů, produktových listů, www a fb stránek atd.
- koordinaci jazykových kurzů (komunikace s čs. i zahraničními lektory, zákazníky, metodikem)
- další činnost související s výše uvedeným a chodem jazykové školy

Požadujeme:
- smysl pro obchod a zaměření na plnění obchodních cílů zaměstnavatele
- zodpovědný vztah k práci
- dobrou znalost práce na PC, AJ výhodou
- ŘP skupiny B podmínkou (aktivní řidič)
- zájem o dlouhodobý zaměstnanecký poměr
- praxe v oboru jazykového vzdělávání výhodou

Nabízíme:
- zázemí úspěšné a perspektivní české společnosti (21 let na trhu)
- práci v pěkném, nekuřáckém pracovním prostředí v centru ČB
- mzdu 15.000 – 25.000 Kč (po zapracování osobní ohodnocení a výkonnostní prémie)
- příspěvek na stravování
- firemní jazykové kurzy a další zaměstnanecké výhody

Nástup: únor 2015 nebo dle dohody. Pouze písemné CV vážných zájemců spolu s motivačním dopisem přijímáme emailem na [email protected]. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2015-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8254700777

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office, Outlook, pokročilý uživatel
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, min. B1 dle ERR výhodou
Čeština - Aktivní, perfektní písemný a ústní projev