Skladník/skladnice

SOTILA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pražská 5382, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2016-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:SOTILA s.r.o., IČ 24750123
Pracoviště:SOTILA s.r.o. - pracoviště Chomutov, Pražská 5382, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-01-01
Mzdové rozpětí:od 15600 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce - SOTILA s.r.o., Pražská č.p. 5382, 430 01 Chomutov 1

Společnost SOTILA s.r.o. přijme do svého obchodního týmu - skladníka(ci)
Baví Vás práce v obchodě? Vyhovuje Vám každodenní kontakt se zákazníkem? Nevadí Vám fyzická práce a máte rád(a) systém a pořádek? Je Vám blízký sortiment spojovacích součástí, kotevní techniky, brusiva, nářadí, stavební chemie či komponentů vzduchotechniky? Pak právě Vám nabízíme možnost uplatnit své dovednosti na naší pobočce v Chomutově.
Popis pozice:
" Provádí příjem zboží, vstupní kontrolu, manipulaci, identifikaci a uskladnění
" Provádí výdej materiálu, výstupní kontrolu, jeho označování, balení a expedici
" Zajišťuje všechny činnosti oddělení skladového hospodářství dle stanovených pravidel
" Zajišťuje administrativní náležitosti pro zákazníky a přepravní služby
" Potvrzuje převzetí dodávek zboží od dodavatelů
" Úzce spolupracuje s kolegy na obchodním oddělení
Požadujeme:
" vzdělání SŠ nebo SOU technického směru
" znalost technických norem
" znalost práce na PC
" profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
" zkušenosti z obchodní činnosti a znalost oboru spojovacích součástí budou pro Vás výhodou
" bydliště v Chomutově a blízkém okolí
" ŘP skupiny B
" zodpovědný přístup a chuť pracovat
Nabízíme:
" hlavní pracovní poměr
" příjemné pracovní prostředí
" seriózní jednání v pracovním vztahu
" získání nových zkušeností
" technickou odbornost
Jiné sdělení:
Veškeré zázemí k vaší práci budete mít na pobočce v Chomutově
více na www.sotila.cz

Poslední změna:2015-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 9884160709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou