Vychovatel/ka v dětských jeslích

Soukromá mateřská škola a dětské jesle Moudrá sova s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Studentská 312, 360 07 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-04
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Soukromá mateřská škola a dětské jesle Moudrá sova s.r.o., IČ 29125162
Pracoviště:Studentská 312/65, 36007 Karlovy Vary 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-04
Mzdové rozpětí:od 16000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: obdornou a zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost podle zákona č. 96/2004 Sb., §5, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu (viz. výše uvedený zákon, např. praxí, dosaženým stupněm vzdělání, apod.), komunikační dovednosti a zájem pracovat aktivně s dětmi do 3 let věku, flexibilitu, nápaditost, elán a chuť učit se novému, schopnost pracovat samostatně i v týmu
Nabízíme: práci v zařízení, které je jedním z nejlépe hodnocených zařízení poskytující péči o dítě v KV, práci v příjemném prostředí a v kolektivu kvalifikovaných pedagogů a zdravotníků, vedení vlastní skupiny dětí ve věku od 1,5 do 2 let, maximální velikost skupiny do 6ti dětí, možnost umístit vlastní dítě do provozu MŠ, nebo jeslí, pro zájemkyně, které jsou samy na RD, možnost závodního stravování v provozech MŠ, pohyblivou složku mzdy ve formě osobního ohodnocení, 5 týdnů dovolené
Způsob hlášení uchazeče s doporučenkou: telefonicky domluvit schůzku

Poslední změna:2014-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 7954880761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou