Junior Technical Trainer with German Language /veľmi aktraktívna ponuka v Brne pre Nemčinárov/

SourceFirst International s.r.o.

Miesto práce
Juhomoravský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
prémiový plat a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie telefonickej podpory a školení nemeckým zákazníkom v oblasti mobilných telefónov a zariadení
- diagnostika a riešenie technických problémov po telefóne
- analyzovať a riešiť problémy podľa pravidiel a v záujme spokojnosti zákazníka
- pomoc zákazníkom naučiť sa riešit jednoduché problémy
- tímová spolupráca v rámci poskytovania služieb zákazníkom
- spolupráca pri vývoji nových produktov a návodov k nim
- dokumentácia a archivácia udalostí v systéme

- prémiový plat a bonusy
- bonus za znalosť nemeckého jazyka
- výkonostný bonus
- prvé dva mesiace hradené ubytovanie v 2 lôžkových izbách s WC
- príspevok na presťahovanie sa do Brna do výšky 350 EUR
- nástupný bonus do výšky 1000 EUR
- bezplatné tréningy a školenia
- kultúrne a spoločenské podujatia
- iné výnimočné benefity
- prácu v mladom dynamickom kolektíve
- pracovnú skúsenosť v jednej z TOP medzinárodných firiem v oblasti služieb a technológií

Prosíme pošlite svoj životopis na email ea@sourcefirstinternational.com alebo brnojobs@sourcefirstinternational.com. Všetky kolá pohovorov s vybranými uchádzačmi sú telefonické. Kandidátom sa radi prispôsobíme. Vian informacii nájdete na stránke www.brnojobs.cz .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Hľadáme nových zamestnancov, ktorí hovoria plynulo nemeckým jazykom a majú chuť pracovať pre jednu z top medzinárodných spoločností v oblasti IT, služieb a outsourcingu. Hlavnou náplňou práce bude poskytovať telefonické poradenstvo nemeckým zákazníkom v oblasti používania mobilných telefónov, laptopov, tabletov, prehrávačov médií a iných zariadení od jedného z najväčších výrobcov na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť nemeckého jazyka
- dobrá znalosť anglického jazyka
- výborné komunikačné schopnosti,slovom aj písmom
- ochota záujem pracovať v oblasti zákazníckych služieb
- organizačné schopnosti
- zmysel pre poriadok a dokumentáciu práce v systémoch
- základná znalosť práce s databázami
- schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
- schopnosť tímovej práce
- záujem učiť sa nové veci, technológie
- pozitívny vzťah k technológiam

SourceFirst International s.r.o. portfolio of services:

Recruitment Outsourcing
Sourcing and Recruitment of permanent, contract and interim talent
Strategy CVs Sourcing
Executive Search

For more information visit www.sourcefirstinternational.com

Klariska 14
811 03 Bratislava