Merchandiser na doplňovanie tovaru

SPACE & PROFIT, s.r.o.

Miesto práce
Šamorín, Veľký Meder, Malacky, Slovensko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- kontrola dodržania listingu a promočného kalendára
- kontrola správneho umiestnenia, usporiadania a vystavenia tovaru v predajniach určených zadávateľom
- komunikácia zo zástupcami obchodu ohľadne nezrovnalostí
- označovanie pozícií vystaveného tovaru aktuálnymi cenovkami
- inštalácia schválených druhotných umiestnení podľa zadania a štandardov vystavenia
- odstraňovanie tovaru po dobe trvanlivosti a poškodeného tovaru
- kontroly doplnenia tovaru na pozíciách zodpovedajúcim plánogramom alebo údajom na cenovkách
- reporting do systému prostredníctvom vlastného mobilného telefónu priamo z predajne

Ponúkame:

- prácu s veľmi kvalitnými výrobkami
- zaujímavé finanční ohodnotenie pri kvalitne odvedenej práci
- dlhodobú spoluprácu

V prípade Vášho záujmu priložte svoj životopis a tel. číslo.

Tešíme sa na Vaše odpovede.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Požiadavky:

- skúsenosti na podobnej pozícii
- rýchlosť, samostatnosť
- vlastné auto výhodou

Merchandising v našem provedení znamená kompletní servis s plnou zodpovědností za plnění Vašich prodejních plánů.

Poskytujeme unikátní průzkum trhu formou denních STOREdat®, díky kterým jste online informováni o aktuálním postavení Vašich výrobků i o konkurenci.

Ochutnávky, hosteskové promoakce a interaktivní marketing plánujeme včas, výhradně se zaškoleným personálem, přičemž monitorujeme i marketingové i obchodní ukazatele.
ID: 1953621  Datum zveřejnění: 16.4.2015