Operátor bezpečnostní služby

Special Service International, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Milady Horákové 686, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-22
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři bezpečnostních služeb (54144)

Pracoviště a kontakty

Firma:Special Service International, spol. s r.o., IČ 26116570
Pracoviště:Special Service International, spol.s r.o., Milady Horákové 686/12, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-08-22
Mzdové rozpětí:od 80 do 90 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, Bonus za přivedení nového zaměstnance

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo práce: Milady Horákové 686/12, Praha 7
Náplň práce:
- jedná se o dispečink (nepřetržitý provoz) v rámci firmy
- kontrola a evidence docházky zaměstnanců
- vyřizování telefonátu v rámci společnosti
- pokrývání neobsazených směn - zajištění náhrady
- komunikace s klienty, zodpovídání dotazů klientů přes telefon či e-mail
- administrativní zpracování své denní činnosti (evidence tabulek, statistik)
- řešení mimořádných situací na objektu
- kontrolní činnost

Co od vás očekáváme
- věk od 18 let
- výpis z rejstříku trestů
- uživatelskou znalost práce na PC
- základní znalost AJ
- zájem o dlouhodobou brigádu

Co vám nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- dlouhodobou brigádu
- možnost výběru směn
- bonus za přivedení nového zaměstnance 2 000 Kč
- nástup ihned

Pracoviště na Praze 8 u stanice metra Palmovka.

Jedná se o nepřetržitý provoz, směny 06:00-18:00, 18:00-06:00.

V případě zájmu zašlete CV s aktuální fotografií. Kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Poslední změna:2016-08-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 10704490776

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC