Účetní

Speednet, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skupova 570, 415 01 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Speednet, s.r.o., IČ 25436660
Pracoviště:Skupova 570/21, 41501 Teplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné v konzervatoři
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma Speednet, s.r.o. hledá zaměstnankyni na pozici účetní.
Požadujeme minimálně úplné středoškolské vzdělání s maturitou, praxi na pozici minimálně 5 let. Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz. Pracoviště v Teplicích.
Náplň práce : kompletní zpracování účetní a daňové agendy - podvojné účetnictví, fakturace, pokladna, evidence hmotného majetku, mzdová agenda, personalistika. Znalost programu Pohoda výhodou. Požadujeme samostatnost, časovou flexibilitu, nabízíme profesní růst v prosperující tuzemské společnosti. Životopisy zasílejte emailem na [email protected] , poté budou vybraní uchazeči vyzváni k účasti při osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2015-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 9112470710