Mistr/mistrová v elektrotechnické výrobě

SPEL Manufacturing s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Třídvorská 1371, 280 02 Kolín, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v elektrotechnice a energetice (31221)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPEL Manufacturing s.r.o., IČ 04638590
Pracoviště:Třídvorská 1371, Kolín V, 280 02 Kolín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt:
osobně:Vždy ve středu od 13 hod.. Požadujeme CV.
telefonicky: Schillerová Marie, tel.: 321 742 013, Kdykoliv od 08:00 do 15:00 hod..
e-mailem: [email protected]

Co bude Vaší pracovní náplní?
Odpovědnost za plnění výrobního plánu
Zvyšování produktivity práce a snižování nákladů ve výrobě
Zodpovědnost za zásobování výroby a přísun materiálu dle výrobního plánu
Vedení týmu podřízených ve výrobě (cca 25 podřízených žen)

Co od Vás očekáváme?
SŠ vzdělání technického směru
Pracovní zkušenost z obdobné pozice ideálně z výrobní společnosti
Pozitivní vztah k výrobnímu prostředí
Zkušenost s vedením podřízených ve výrobě
Přirozenou autoritu, zodpovědný přístup a vůdčí schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout?
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou a tvůrčí práci
Profesní růst a pravidelné vzdělávání
Odpovídající mzdové ohodnocení
Stabilní a příjemný kolektiv
Moderní pracovní prostředí

Možnost prodloužení pracovní smlouvy
Hrubá mzda dle dohody.
Pracovní doba: 5:45 - 14:15

Poslední změna:2017-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 12770100732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity