Kontrolor kvality/balič ve skladu

SPELDE s.r.o. (MPSV)

Belgická 4685, 466 05 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPELDE s.r.o., IČ 28126416
Pracoviště:SPELDE s.r.o.-008, Belgická 4685/15, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 1000 do 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme brigádu na DPP (Dohoda o provedení práce) na nově vznikající projekt v Jablonci nad Nisou. Jedná se o třídění a lehké opracování hliníkových dílů, kontrola kvality výrobků při 8-12ti hodinových směnách. Požadujeme dobrý zrak, pečlivost, samostatnost, 100% spolehlivost v docházce a kvalitě odvedené práce. Vhodné pro ženy na MD či v domácnosti, OSVČ, důchodce či studenty dálkově studující. V případě pravidelné a dlouhodobé spolupráce možnost profesního a platového růstu.

Poslední změna:2015-06-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9103420707