Obchodník s nemovitostmi, 100% podpora, nulové náklady, reality

EVROPA realitní kancelář ÚSTÍ NAD LABEM

Hradiště 97, Ústí nad Labem, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 40000 Kč/měsíc, V závislosti na uskutečněných obchodech

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zprostředkování prodeje a pronájmů nemovitostí pod zavedenou značkou
- Pravidelná komunikace s klienty
- Vyhledávání nemovitostí pro klienty a zpracování poptávek
- Kompletní vedení celého obchodního případu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 100% podpora nejen v začátku Vaší práce
- Nulové poplatky a náklady
- Motivační provizní systém
- Možnost karierního postupu od začínajícího makléře přes zkušeného až po ředitele či majitele pobočky
- Školící systém s on-line poradenstvím
- Kvartální odměny
- Telefon s neomezeným voláním a internetem
- Po zapracování služební automobil
- Moderní a reprezentativní kanceláře v centru Ústí nad Labem
- Pravidelná školení v Business Academy Evropa
- Inzerce na více jak 200 realitních serverech
- Celostátní, regionální i osobní marketing - Vizitky, letáky, plachty
- Hypoteční poradce - provize za doporučení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví, reality, obchod, péče o zákazníka, prodej

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Obchodní dovednosti, orientace na výsledek
- Schopnost komunikace a chuť učit se novým věcem
- Profesní, vstřícné a důvěryhodné vystupování
- Špičkovou kvalitu poskytovaných služeb
- Samostatnost a časovou flexibilitu
- Znalost práce s PC
- Řidičský průkaz skupiny B
- Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EVROPA realitní kancelář, úspěšná česká společnost působící na trhu realit od roku 1997 v současné době expandující na Slovensko, hledá do svého týmu, do pobočky v Ústí nad Labem, spolupracovníky na pozici obchodník s nemovitostmi.
ID: 1680642  Datum zveřejnění: 3.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 40000 Kč/měsíc, V závislosti na uskutečněných obchodech