Elektrotechnik

SPH Elektro s.r.o. (MPSV)

U Zlaté stoky 577, 370 01 Litvínovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní elektrotechnici a technici energetici (31139)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPH Elektro s.r.o., IČ 60851708
Pracoviště:U Zlaté stoky 577, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, platná vyhláška 50/78 Sb.§6, praxe v oboru slaboproud, flexibilita, ochota učit se nové věci, zájem o práci, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B, základní znalost PC, V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected], zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění

Poslední změna:2017-02-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11970820732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou