Konstruktér-strojař / 3 Nová místa JM kraj +Brno

Spin HR s.r.o.

Brno, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc, dle zkušenosti, pozice a jazykové vybavenosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvládáte počítačové konstruování?

Jestli ano, nabízíme zajímavou práci u významné firmy k profesnímu růstu. Jde převážně o kreslení a rozkreslování jednoduchých sestav či detailů v programech 3D, 2D a postupném zvyšování své specializace postavení a platu ve společnosti.
I Juniorští uchazeči mohou být po projednání zařazeni do výběrového řízení na pozici Junior nebo Pre-designer , které exkluzivně vedeme pro projekci renomované německé firmy v Brně.

Informace o náboru

Prosíme hlaste se mailem a zašlete
Strukturované CV v ČJ , máte -li tak i v AJ -pokud se chcete ucházet o pozici s požadovanou angličtinou.

V každém případě uveďte adresu bydliště a Telefon !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní strojírenská společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost základů strojnictví , technického kreslení a práce s některým z programů na počítačové navrhování , kreslení na uživatelsky dobré úrovni. AJ/ B1 Detaily probereme v rámci výběrového procesu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2132402  Datum zveřejnění: 11.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000 Kč/měsíc, dle zkušenosti, pozice a jazykové vybavenosti