Obchodní zástupce se znalostí španělského jazyka

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost při zpracování objednávek a nutných podkladů
Analýza trhu, mapování konkurence
Aktivní vyhledávání nových zákazníků, starost o stávající partnery
Reprezentace a zastupování společnosti při obchodních jednání
Spolupráce s členy týmu v rámci společnosti
Atraktivní práce – komunikace s velvyslanectvím, ministerstvy, ajn.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti a práce na hlavní pracovní poměr
Motivující platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
Možnost závodního stravování
Týden dovolené navíc
Preventivní zdravotní péče, penzijní připojištění
Firemní a odborná školení
Přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední výrobce těžkých automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
Zkušenosti s komunikací s klienty a zákazníky
Plynulá znalost španělského a anglického jazyka
Výborné komunikační schopnosti
Schopnost řešit problémy, chuť zdokonalovat se v technické angličtině/španělštině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2134306  Datum zveřejnění: 9.6.2015