Obsluha EDM strojů

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
90 - 130 Kč/hodina, mzda se odvíjí od zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha drátovky nebo hloubičky
- práce na 3 směnný provoz
- mzda na hodinu závisí na zkušenostech kandidáta, min. 90 - 100,- Kč/hod až výše
- pozice vhodná pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní společnosti
- možnost ubytování
- možnost závodního stravování
- bezplatné jazykové kurzy
- odborné a profesní bezplatné vzdělávání
- další benefity v rámci společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní společnost, která působí v oblasti zpracování plastů pro automotive průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOŠ/SŠ technického směru
- ochota pracovat na 3 směnný provoz
- odpovědnost za odvedenou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2169534  Datum zveřejnění: 3.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90 - 130 Kč/hodina, mzda se odvíjí od zkušeností kandidáta