Účetní specialista

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pravidelný kontakt s italskými zákazníky a klienty
- zodpovědnost za dodavatelské faktury, platby, rezervace
- zodpovědnost při řešení nestandardních případů
- zodpovědnost a zajištění chodu správného účtování
- pravidelné revize P&L/BS
- pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí nadnárodní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- bezplatné jazykové a odborné vzdělávání
- pololetní odměny, prémie a bonusy
- možnost závodního stravování
- flexibilní pracovní doba
- Místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní nadnárodní společnost, která sídlí na Brněnsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- minimálně roční praxe v účetnictví
- komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- významnou výhodou znalost italského jazyka
- orientace v daňové problematice, účetnictví
- zkušenosti se systémem Oracle výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2195881  Datum zveřejnění: 24.7.2015