Účetní specialista se znalostí francouzského jazyka

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace s francouzskými zákazníky, partnery a dodavateli
- zodpovědnost za faktury, řešení nespecifických případů a zodpovědnost - za správnost dat v systému
- reporting, podílení se na měsíčních uzávěrkách a nezbytná administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí nadnárodní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
- motivující platové ohodnocení, roční bonusy, prémie, platy navíc
- možnost závodního stravování ve společnosti
- bezplatné jazykové a odborné vzdělávání nezbytné pro výkon profese
- možnost firemní mateřské školky
- penzijní připojištění
- další atraktivní benefity v rámci společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost, působící v automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ ekonomického směru významnou výhodou, nikoliv podmínkou
- výhodou znalost podvojného účetnictví, orientace v problematice DPH
- velmi dobrá znalost francouzského jazyka – komunikace na denní bázi
- výborné komunikační dovednosti a milá osobnost
- pozice vhodná pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2212350  Datum zveřejnění: 3.7.2016