Vedoucí kvality

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Okres Blansko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000 Kč/měsíc, Plat se odvíjí od znalostí a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavádění normy ISO/TS 16949
Stanovení a optimalizace procesů managementu kvality ve společnosti
Řízení procesu budování, udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
Plánování a kontrola pravidelných auditů dle požadavků norem ISO
Analýza ztrát a neshod ve všech procesech, analýza návrhů na zlepšení, Podávání vlastních návrhů na zlepšení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody budou řečeny na osobním pohovoru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Švýcarská společnost působící v oblasti výroby plastů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praktické zkušenosti (hands on experience) s kvalitou
Zkušenosti s ISO TS 16949 nutné
Schopnost zavést certifikaci (podpora ve formě vzdělávání)
Znalosti nástrojů kvality FMEA, PPAP, APQP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2238527  Datum zveřejnění: 28.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 40000 Kč/měsíc, Plat se odvíjí od znalostí a zkušeností