Logistik ve strojírenství

Spin HR s.r.o.

Okres Přerov, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín, Okres Vsetín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení oddělení logistiky a plánování výroby
Komunikace se zákazníky
Tvorba potřebné dokumentace
Příprava a realizace logistických toků
Optimalizace zásob materiálu a výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Jazykové kurzy
Kariérní růst
Profesní vzdělávání
Flexibilní pracovní doba
Práce v dynamické zahraniční společnosti
Práce v mladém kolektivu

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na email uvedený níže

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční společnost vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

AJ na komunikativní úrovni, FJ výhodou
SŠ/VŠ v oblasti ekonomie, techniky
SAP výhodou
Praxe na pozici logistika 2 roky
Zkušenosti v automotive výhodou, ne podmínkou
Řidičský průkaz sk. B výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2278981  Datum zveřejnění: 7.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta