Elektrikář – elektromontér

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Opava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž elektricky ovládaných komponentů nezbytných pro otvírání žaluzií, stínidel, ajn.
- zodpovědnost za svěřenou práci
- zodpovědnost za dodržování bezpečnostních opatření
- plnění plánů zadaného nadřízeným vedoucím
- práce převážně na ranní směny
- práce na území Středočeského kraje

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti a práce na hlavní pracovní poměr, kmenový stav
- motivující platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- zajištěné bydlení v Praze
- možnost závodního stravování
- týden dovolené navíc
- penzijní připojištění
- přátelský kolektiv
- další benefity v rámci společnosti
- místo práce: Moravskoslezský kraj/Středočeský kraj – okr. Opava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Stabilní česká společnost, která se realizuje ve zpracování plastových komponentů pro využití v interiéru a exteriéru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
- platná vyhláška 50/78 Sb. Min.§6
- aktivní řidič - sk. B
- časová flexibilita, důslednost při práci
- práce v rámci celé ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2295120  Datum zveřejnění: 11.1.2016