HR administrátor

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18.000 - 25.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- organizace výběrových řízení, podpora HR procesů
- správa HR dat v interním systému společnosti
- koordinace a spolupráce mezi jednotlivými odděleními ve společnosti
- komunikace s mateřskou společností v Německu
- aktivní využívání německého jazyka na denní bázi
- pozice vhodná i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí nadnárodní společnosti
- práce na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
- motivující platové ohodnocení, roční bonusy, prémie, platy navíc
- možnost závodního stravování ve společnosti
- bezplatné jazykové a odborné vzdělávání nezbytné pro výkon profese
- možnost firemní mateřské školky
- penzijní připojištění
- další atraktivní benefity v rámci společnosti
- místo výkonu práce: okr. Třebíč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní zahraniční společnost, která působí v oblasti automotive průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ ekonomického, humanitního směru
aktivní znalost německého jazyka – B2/C1
zkušenosti s administrativou, správou dat
aktivní přístup k zadaným úkolům, komunikativnost, vstřícnost a ochota
ochota příležitostně vycestovat do Německa
výborné komunikační dovednosti a příjemná osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2301801  Datum zveřejnění: 18.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000 - 25.000 Kč