Inženýr kvality automotive s němčinou

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov, Okres Frýdek - Místek, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc, Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení a plánování projektů v rámci APQP
Sledování dosažení cílů kvality
Definování nápravného řešení způsobu kontroly vad
Sledování a vyhodnocování zmetkovosti
Zjišťování možnosti vzniku rizika a jeho předcházení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prémie a odměny
Kariérní růst
Jazykové kurzy
Stravování v Závodní jídelně
Příspěvky na penzijní připoještění, a další

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na email uvedený níže

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnost specializující se na plastovou výrobu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ technického směru
AJ na komunikatuvní úrovni
Zkušenosti s nástroji kvality FMEA, PPAP, APQP, SAP
Znalost normy ISO/TS 16949
Zkušenosti s projektováním kvality

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2319162  Datum zveřejnění: 8.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 45000 Kč/měsíc, Mzda se odvíjí od znalostí a zkušeností kandidáta