Konstruktér-strojař (40-65 tis.)Kč

Spin HR s.r.o.

Brno, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Brno - město, Brno - venkov, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
55000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvládáte počítačové konstruhování? Máte rádi tvůrčí práci? Znáte na střední úrovni AJ nebo NJ.

Nabízíme Vám zajímavou práci u významné nadnárodní společnosti rozrůstajících se v odděleních R&D pro mezinárodní projekty i rozrůstajících se konstrukčních odděleních .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velmi dobré ohodnocení závisející na profesní senioritě
dovolená navíc
platy navíc
příspěvky

Informace o náboru

Prosíme hlaste se mailem a zašlete
Strukturované CV v ČJ , máte -li tak i v AJ/NJ .

V každém případě uveďte adresu bydliště a Telefon !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní strojírenská společnost. Velmi dobře hodnotící své profesionály.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost konstrukce strojních částí

znalost ideálně CATIA, nebo pro/Engineer (není podmínkou)na uživatelsky dobré úrovni.
AJ nebo NJ na / B1.
Detaily probereme v rámci výběrového procesu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2339325  Datum zveřejnění: 24.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 55000