Obchodní specialista s aktivní znalostí německého jazyka

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Opava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč - dle zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- evidence zakázek, komunikace se zahraničními partnery a dodavateli
- tvorba cenových nabídek, správa podkladů a nezbytná administrativní činnost
- spolupráce s ostatními členy týmu
- řešení nespecifických případů, denní komunikace v cizím jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti a práce na hlavní pracovní poměr, zástup za mateřskou dovolenou – 3 roky
- motivující platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- možnost závodního stravování
- týden dovolené navíc
- penzijní připojištění
- přátelský kolektiv
- další benefity v rámci společnosti
- Místo práce: Moravskoslezský kraj – okr. Opava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Stabilní společnost, která se zabývá zpracováním plastových komponentů pro využití v interiéru a exteriéru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ ekonomického, technického nebo humanitního směru
- zkušenost na stejné nebo obdobné pozici
- podmínkou komunikativní znalost německého jazyka; úroveň B2/C1
- znalost anglického jazyka na úrovni min. B1/B2
- zodpovědnost za svěřenou práci, flexibilita, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2346135  Datum zveřejnění: 11.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč - dle zkušeností kandidáta