Technik dodavatelské kvality

Spin HR s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovědnost za projekty
Zodpovědnost za náběh dílů do sériové výroby
Komunikace s dodavateli
Vedení reklamačních řízení
Audity dodavatelů
Účast na interních auditech i zákaznických auditech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti
Vzdělávací programy
Dobré platové podmínky
Benefity (příplatek stravování,pemzijní připojištění, sick days)
Práce v stabilním kolektivu
Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Technické myšlení, myšlení v souvislostech
Schopnost práce v týmu
Samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce
Znalost práce na PC (MS Office)
AJ na komunikativní úrovni, denní využití
Znalosti nástrojů kvality: 5S, Kaizen, Six Sigma , APQP, FMEA výhodou
Znalost norem kvality v automotive výhodou
Schopnost čtení výkresové dokumentace a používání měřidel podmínkou
Řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SpinHR s.r.o., dceřiná společnost SPINWARE s.r.o.,
je specializované personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.
Naši, k danému oboru příslušně vzdělaní, personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti.
Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl je:
být odbornou pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků,
být partnerem zákazníků při poskytování na míru nastavených služeb či řešení komplexního poradenství pro StartUp projekty na území ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2670645  Datum zveřejnění: 31.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45000