Manažer logistiky

SPINWARE s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*odpovědnost za externí i interní logistiku
*jednání s obchodními partnery
*vedení a řízení logistiky a nákupu
*vyjednávání o obchodních podmínkách
*objednávání kooperací a transportů
*spolupráce na plánování výroby z pohledu kooperací a logistiky
*odpovědnost za nákup náhradních dílů na stroje do výroby dle specifikace odd. údržby
*komunikace se sesterskou pobočkou v zahraničí
*odpovědnost za ekonomické ukazatele oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

*motivující dobré platové ohodnocení
*zajímavá pracovní náplň
*jazykové kurzy
*stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
*1 týden dovolené navíc
*další zaměstnanecké benefity (doprava, zdravotní péče, stravování)
*lokalita práce: Zlínský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

zavedená strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ vzdělání
*pokročilá AJ/nebo NJ slovem i písmem
*aktivní uživatel PC (excel – velmi dobrá znalost)
*nutná praxe v oblasti logistiky min. 2 roky
*výborné komunikační schopnosti podmínkou
*samostatnost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Naši oborově vzdělaní personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti se sídlem nebo provozem na území ČR.

Služby poskytované společností SPINWARE s.r.o. jsou zaměřeny na lidské zdroje, na vývoj specializovaného software, zpracování dokumentů a informací a podporu distribuce zboží.

Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl, je být o d b o r n o u pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků, partnerem zákazníků při poskytování na míru šitých služeb a řešení.

Firemní procesy jsou nastavovány v souladu s normami řady ISO 9000 a ISO 27000, abychom klientům zajistili vysokou kvalitu služeb a bezpečnost zpracování informací.

„Věnujeme se všem lidem“. Většinu zaměstnanců společnosti tvoří pracovníci se zdravotním omezením.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1888125  Datum zveřejnění: 9.1.2015