Manažer kvality

SPINWARE s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kontrola dodržování systému kvality ve výrobním závodě
Provádění auditů - zákaznické, dodavatelské a interní
Odpovědnost za nastavení procesů dle ISO TS 16949 a ISO 9001
Komunikace se zákazníky a dodavateli
Řešení reklamací
Optimalizace procesů s cílem snížení zmetkovosti
Plánování opatření zajišťujících kvalitu - APQP, FMEA ,....
Spolupráce při plánování a realizaci nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce ve stabilní společnosti a přátelském kolektivu
Zajímavé finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu
Využití jazykových znalostí
Firemní benefity ( vzdělávání, stravování, 13. plat ...)
Lokalita – Brno, Zlínský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/SŠ vzdělání - oblast strojírenství, řízení kvality
Praktická zkušenost se standardy dle TS 16949, ISO 9000
Znalost nástrojů a metod řízení jakosti ( APQP, PPAP, FMEA, SPC...)
Znalost norem EN ISO 14001, OHSAS 18001 výhodou
Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovní podmínkou
Praxe v oblasti kvality v automotive vítaná
Zkušenost s vedením týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPINWARE s.r.o. se specializuje na personální poradenství pro technické a manažerské oblasti.

Naši oborově vzdělaní personální konzultanti vybírají optimální pracovníky pro renomované české a zahraniční společnosti se sídlem nebo provozem na území ČR.

Služby poskytované společností SPINWARE s.r.o. jsou zaměřeny na lidské zdroje, na vývoj specializovaného software, zpracování dokumentů a informací a podporu distribuce zboží.

Přidaná hodnota pro Vás a náš cíl, je být o d b o r n o u pomocí personalistům firem při zajišťování kvalitních pracovníků, partnerem zákazníků při poskytování na míru šitých služeb a řešení.

Firemní procesy jsou nastavovány v souladu s normami řady ISO 9000 a ISO 27000, abychom klientům zajistili vysokou kvalitu služeb a bezpečnost zpracování informací.

„Věnujeme se všem lidem“. Většinu zaměstnanců společnosti tvoří pracovníci se zdravotním omezením.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 1928740  Datum zveřejnění: 14.11.2014